تحت اشراف نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز

آیت الله دژکام در اختتامیه همایش حوزه انقلابی:طلاب علوم دینی مراقب تحریف آرمان های انقلاب باشند

اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در twitter
اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در print

به گزارش روابط عمومی نهاد نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، مراسم اختتامیه همایش حوزه انقلابی، حوزه منتظر همراه با یادمان رحلت مرحوم آیت الله اسدالله ایمانی نماینده سابق مقام معظم رهبری فارس و امام جمعه شیراز با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر احمدابن موسی(ع) پنجشنبه ۱ آبان برگزار شد.
آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به مجاهدت های آیت الله ایمانی در مبارزه با رژیم ستم شاهی و سالهای دفاع مقدس ابراز داشت: مرحوم آیت الله ایمانی خدمات اجتماعی و فرهنگی در گستره استان فارس و بوشهر ارایه داده است و به عنوان امام جمعه کازرون منشا خوبی برای مردم بودند لذا مدرسه علمیه کازرون مدیون تلاش بی وقفه این مجاهد انقلابی است.
نماینده ولی فقیه در استان فارس ادامه داد: آیت الله ایمانی با حضور در شیراز هشت مدرسه علمیه خواهران و برادران را قبول به راه اندازی آن کردند و برکات آن به مرور دیده خواهد شد که این امید را داریم که چهره های علم و تقوا از بین جوانان ظهور کند و آینده دار این کشور باشند.
امام جمعه شیراز بر ضرورت انقلابی موندن حوزه که تاکید مقام معظم رهبری است اشاره کرد و اظهار داشت: آیت الله ایمانی یکی از افراد موثر در حوزه انقلابی و حوزه منتظر بودند که این همایش هر سال به یاد ایشان برگزار می شود.
وی به بررسی تحلیلگران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ویژگی انقلاب اسلامی را نباید فراموش کنیم که انقلاب اسلامی در روزی که به اوج و بعد پیروزی رسید، دانشمندان علوم انسانی و فیلسوفان جهان و تحلیل گرانی با حوزه های مختلف به این انقلاب پرداختند که چگونه انقلابی است که مجموعه تحلیل ها از غیر مسلمانان و دانشمندان اسلامی، ما را به نقطه ای رساند که انقلاب ما از سنخ انقلاب های دنیوی که تنها هدف آن نان و آب است، نیست لذا با یک نگاه به دنیا نبوده است و انقلاب اسلامی، انقلاب معنوی و اسلامی بوده که ویژگی انقلاب است که اسلام با همه ابعادش در جریان است.
وی در پایان یادآور شد: اگر ما انقلاب را در همه جوانب بیان نکنیم، بیگانگان و دشمنان اسلام، انقلاب اسلامی را تحریف میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *